.

.

4 парчиња Мини ѕвезда метал ознаки за книга маркер Вселенско тело клип Канцелариски Канцеларија Училиште материјали marcador де pagina EC679

4 парчиња Мини ѕвезда метал ознаки за книга маркер Вселенско тело клип Канцелариски Канцеларија Училиште материјали marcador де pagina EC679

DEN 346.00
DEN 384.00
-10 %
Од стока


Добредојдовте на нашиот Канцелариски светот
4 парчиња Мини ѕвезда метал ознаки за книга маркер Вселенско тело клип Канцелариски Канцеларија Училиште материјали marcador де pagina EC679
Функција :
Инспирација : Вселенско тело.
Боја : 4 различен дизајн.
Тело Материјал : Метал, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина.
Големина : 7*2cm.
Тежина : 6g.
Функција : Ознака / Подарок.
Совет : Ова е 4 парчиња/многу, се меша со 4 различни дизајн .

Тип:
ознака за страница
дизајн:
Цртан филм
Материјал:
Метал
Материјал:
Метал
Бренд Име:
VALIOSOPA
R

Купувачите избираат и