.

.

Силиконски Pacifier Бебе SootherToddler Pacy Ортодонтски Брадавиците Teether Бебе Pacifier Нега

Силиконски Pacifier Бебе SootherToddler Pacy Ортодонтски Брадавиците Teether Бебе Pacifier Нега

DEN 80.00
DEN 97.92
-18 %
Од стока


МАТЕРИЈАЛ : Силикон
ГОЛЕМИНА : 5.5*5*4/2.16"*1.97"*1.57"
Белешки : 1. Ве молиме овозможи 2-3ММ се разликува поради прирачник за мерење. 2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден!

Тип:
Pacifier
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
ER445
Материјал:
Силикони
Материјал Функција:
BPA Free,Латекс Слободни,Phthalate Слободни,Nitrosamine Слободни,ПВЦ Слободни
Возраст:
> 6 месеци
Пакување:
Еден натоварени
Големина:
1
Бренд Име:
WEIXINBUY
R

Купувачите избираат и