.

.

Жените Луксузна Свила Сатен Пижами Поставите Sleepwear Кошула V Деколте, Долг Ракав Шарени Врвот и Спиење Bottoms Женски Nightwear Homewear

Жените Луксузна Свила Сатен Пижами Поставите Sleepwear Кошула V Деколте, Долг Ракав Шарени Врвот и Спиење Bottoms Женски Nightwear Homewear

DEN 986.00
DEN 1233.12
-20 %
Од стока


Големина На Врвот Должина Рамо Должина На Ракав Биста Полите Панталони Должина Хип
М 64cm 37cm 52cm 100cm 104cm 92cm 102cm
L 66cm 38cm 53.5 cm 104cm 108cm 94cm 106cm
XL 68cm 39cm 55cm 108cm 112cm 96cm 110cm
Совети : Можна пристрасност поради прирачник за мерење на 1-3cm.

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пижами
Материјал Состав:
Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Должина:
Full Length
Материјал:
Полиестер,Spandex,Rayon
Јака:
Пак надолу Јака
Шаблон Тип:
Шарени
Сезоната:
Пролет
Број На Модел На:
dya334
R

Купувачите избираат и