.

.

РАДОСТ НЕДЕЛА,Везана,DIY DMC Крстот бод,Сетови За Вез за полнење Слатка носат дома декорација Смета Крст-Бод

РАДОСТ НЕДЕЛА,Везана,DIY DMC Крстот бод,Сетови За Вез за полнење Слатка носат дома декорација Смета Крст-Бод

DEN 373.00
DEN 703.68
-47 %
Од стока


Answer : ___________________________ Note :
Т тој Големина е Вез Крпа Големина. Големина е прирачник за мерење, не може да биде околу 1-3 см мерење грешка, тоа му припаѓа на нормални ситуација. Ви благодариме за вашето разбирање. Опис : Големина(W*H) : 35cm*47cm ( 14 CT ), 44cm*59cm ( 11 КТ )
Предност :
Ние си имаме свој фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби.
100% Сосема нов.
100% еколошки памук.
Ние ќе обезбедат 30% повеќе на теми за секој проект.
Добар сјај,не-бледнее,не е лесно да се пробие и pilling.
Користете растворливи заштита на животната средина материјал.
Ултра јасно професионални embroidering дијаграм.
Тоа, исто така, може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријателите.
Акции : Во Парк
Пакет Содржина :
Embroider крпа *1.
Embroider теми *1.
Embroider игла *2.
Скицата *1.
Answer : ___________________________ Note : (не надвор рамка)
Answer : ___________________________ Note :
(14 CT)ве молиме да не го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод.
(11 CT)ве молиме да користите 3 насоки теми,2 насоки теми за назад бод.
Моделот е отпечатена на платно(11 CT печатени), па пред завршувањето крои, на платно не може да го допре водата, инаку печатени дел ќе исчезне.

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT Печатени, 14CT Печатени, 14CT Unprinted
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Европа
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
opp
Ткаенина Тип:
Платно
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Тема:
животински и цртана Серија
CT:
11CT 14CT
Стил:
недовршениот крстот бод сет
поставете везови:
занаети
е-прилагодена:
Yes
колекции за везови:
занаети
Стил:
Модерна
Diy Крстот Бод:
DMC Крстот Бод
R

Купувачите избираат и