.

.

Ткаенина Покриена Копчето Притиснете Машина рачно изработени Ткаенина Само Маска Копчето Производител Машини Мувла Алатки + 5 Калапи + 2500 компјутери копчиња

Ткаенина Покриена Копчето Притиснете Машина рачно изработени Ткаенина Само Маска Копчето Производител Машини Мувла Алатки + 5 Калапи + 2500 компјутери копчиња

DEN 4479.00
DEN 6135.36
-27 %
Од стока

Ткаенина покриена копчето производител машини за Различни големини во круг и други форма Материјал : Железо, може да биде некое место на мувла, но не влијае на користењето. Electroplate Метал материјал Променливи калапи се достапни Материјал : метал Пакетот Вклучува : 1) 1 сет на копчето притиснете машина 2) 1 компјутер од 16#1.0 cm умре мувла ( Сакате други големини на умираат мувла, ве молиме контактирајте со нас прв ) 3) 1 компјутер од 20#1.2 см умре мувла 4) 1 компјутер од 24#1.4 cm умре мувла 5) 1 компјутер од 32#1.9 cm умре мувла 6) 1 компјутер од 36#2,2 см умре мувла 7) 500 групи на копчиња за 16#1.0 cm копчиња ( Таму можеби некои мали грешки на копчето количини бидејќи на автоматски машини смета, се надеваме на вашето разбирање. Ви благодариме. ) 8) 500 групи на копчиња за 20#1.2 см копчиња 9) 500 групи на копчиња за 24#1.4 cm копчиња 10) 500 групи на копчиња за 32#1.9 cm копчиња 11) 500 групи на копчиња за 36#2,2 см копчиња
Ние исто така снабдување различни копчето калап за ткаенина покриена копчето,
можете да проверите на нашата продавница. Ви благодариме.
1) За Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број . Без нив, ние можеме само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
За руски клиенти , ве молиме кажете ни го вашето име и презиме (најмалку 3 зборовите) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
За Бразилската/Аргентина/Чиле клиенти , ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CUIT, CPF или CNPJ ).

Број На Модел На:
опфатени копчето создателот комплет
Сет:
опфатени копчето создателот + калапи + копчиња
R

Купувачите избираат и