.

.

Вез се Сметаат Крстот Бод Колекции Везана - Занаети 14-каратно DMC DIY рачно изработени Украси - Уште Живот со Рози и Pansies

Вез се Сметаат Крстот Бод Колекции Везана - Занаети 14-каратно DMC DIY рачно изработени Украси - Уште Живот со Рози и Pansies

DEN 878.00
DEN 1170.72
-25 %
Од стока


Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : Уште Живот со Рози и Pansies Од : М&W E-commerce, Inc. Бода : 182w x 222h Големина : 13" x 16" (33.0 x 40.3 cm) се Вклучени во овој комплет се : белата боја на 14 смета Aida x-бод ткаенина, Боја Симболи на Табелата, колор-кодирани тема палета и конец сепаратор со presorted 6-насоки памук везови конец, игла и заврши и англиски инструкции ~ Сè што треба да се заврши овој Крст Бод проект!
1. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
2. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
3. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз сте во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT
Стил:
Европа
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Бренд Име:
Ankicoleman Дизајни
Шаблон Тип:
Флорални
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
PVC кеса
Техника:
Предиво Обоена
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Поставете Тип:
крстот бод
Вид:
колекции
Вез Метод:
Крстот-бод Работа
R

Купувачите избираат и