.

.

100pcs високо-одделение 50мл стакло dropper шише големо ,злато 50 ml злато чаша етерично масло dropper шишиња , уникатен 50мл масло dropper

100pcs високо-одделение 50мл стакло dropper шише големо ,злато 50 ml злато чаша етерично масло dropper шишиња , уникатен 50мл масло dropper

DEN 6006.00
DEN 6321.60
-5 %
Од стока

50мл масло шише + маска + dropper златни кошници [Материјал] : Стакло во Боја : Златна [Капацитет] : 50мл [Дијаметар] : 3.6 см [Висина] : 11.2 cm (висина вклучувајќи капак) Користи : парфем шишиња, масло шишиња, шишиња, и така натаму! [Процес] : 1800 степен на топлина позлатени [Test] : висок дебелина, еден метар пад не е лесно да се кршат. [Спаси] : висока темна отпор, освен за етерични масла на подобро. Употреба : парфем шишиња, масло шишиња, шишиња, и така натаму! Димензии : 100 ml : завртка капи : Вкупна висина : само 11,6 см, со дијаметар : 4.5 cm, печатени димензии : Должина 4.2 cm Висина : 6 cm. 100 ml : млазницата : Вкупна висина : 14 см, со дијаметар : 4.5 cm, печатени димензии : Должина 4.2 cm Висина : 6 cm. 100 ml : dropper : Вкупна Висина : 13.2 см, со дијаметар : 4.5 cm, печатени димензии : Должина 4.2 cm Висина : 6 cm. 50 ml : завртка капа : : Вкупно висина : 9.7 см, со дијаметар : 3.6 cm, печатени димензии : должина 3.3 см висина : 5.2 cm. 50 ml : млазницата : Вкупна висина : 12 см, со дијаметар : 3.6 cm, печатени димензии : должина 3.3 см висина : 5.2 cm. 50 ml : dropper : Вкупна Висина : 11.2 см, со дијаметар : 3.6 cm, печатени димензии : должина 3.3 см висина : 5.2 cm. 30 ml : завртка капи : Вкупна висина : 8.4 см, со дијаметар : 3.3 cm, печатени димензии : должина од 3 см висина : 4.5 cm. 30 ml : млазницата : Вкупна висина : 10.8 см, со дијаметар : 3.3 cm, печатени димензии : должина од 3 см висина : 4.5 cm. 30 ml : dropper : Вкупна висина : 10 см, со дијаметар : 3.3 cm, печатени димензии : должина од 3 см висина : 4.5 cm. 20 ml : завртка капи : Вкупна висина : 7.5 см, со дијаметар : 2.7 cm, печатени Димензии : Должина 2.3 см Висина : 4 cm. 20 ml : млазницата : Вкупна висина : 10 см, со дијаметар : 2.

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
50ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Стакло
Темјан алатка еден производ:
Друг / други
Употреба:
Етерично Масло
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
R

Купувачите избираат и