.

.

10pcs/многу Мини DIY Празни Кармин Цевка Црна Шминка Усни Козметички Контејнери за Пакување Кармин Refillable Шишиња DIY 12.1 mm

10pcs/многу Мини DIY Празни Кармин Цевка Црна Шминка Усни Козметички Контејнери за Пакување Кармин Refillable Шишиња DIY 12.1 mm

DEN 511.20
Од стока

Answer : ___________________________ Note : цевка не може директно пополнување, треба поправи 12.1 mm мувла. Спецификација : Дијаметар на дупка : 12.1 mm Материјал : Пластични Не се топло-истури кармин директно!!! Не се топло-истури кармин директно!!! Не се топло-истури кармин директно!!! Треба да употребите кармин калап за да го добие кармин,кога тоа се излади потоа се стави на кармин во цевката!Дијаметарот на кармин мувла треба да се 12.1 mm

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
KH-6
Големина:
12.1MM
R

Купувачите избираат и