.

.

50pieces/многу 100ml Висока температура злато позлатен dropper шише, празни злато чаша 100ml essentical масло dropper шише трговија на големо

50pieces/многу 100ml Висока температура злато позлатен dropper шише, празни злато чаша 100ml essentical масло dropper шише трговија на големо

DEN 3447.00
DEN 3628.80
-5 %
Од стока

Име : dropper шише Шише : тркалезна форма,злато Dropper капа : сјајна златен прстен бела латекс главата Капацитет : 100ml Материјал : стакло Технологија : Висока температура злато позлатен Употреба : етерично масло сад Печати : Ние би можеле цел свила печатење/бронзирање/сребрена ако повеќе од 1000 парчиња,pls контакт со нас за цената и детали.
Фото Шоу
А. начин на Плаќање : ЗАЧУВАМ & Т/Т се Достапни. Б. За Превозот : Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, TNT, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн., па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express. Ние нема't презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564. Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш. C. Боја Толеранција : преземени се сите photoes од страна на самите себе. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи производот 's природата боја. Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не't купување! Ние нема't презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина! D.

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
100ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
is_customized:
Yes
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
R

Купувачите избираат и