.

.

Трговија на големо 100pcs уникатен 100ml големи dropper шише за етерични масла , топла продажба златна 100 ml стаклено шише со dropper капа

Трговија на големо 100pcs уникатен 100ml големи dropper шише за етерични масла , топла продажба златна 100 ml стаклено шише со dropper капа

DEN 6960.00
Од стока


Трговија на големо 100pcs уникатен 100ml големи dropper шише за етерични масла , топла продажба златна 100 ml стаклено шише со dropper капа
Pipette Dropper Врвот : Бела и Црна Достапни, pls остави порака за вашето барање, инаку ние'll ramdonly ви испрати БЕЛА Врвот!!!
A. Објект 's Опис и производите 's Photoes :
ITEM/КАПАЦИТЕТ
ВИСИНА(H)
ДИЈАМЕТАР(D)
МАТЕРИЈАЛ
DBH21-10ml
80mm
25mm
Шише : Стакло
Dropper Капа : Алуминиум
Топ : Силикон
DBH21-15ml
85mm
27mm
DBH21-20ml
95mm
27mm
DBH21-30ml
100mm
33mm
DBH21-50мл
112mm
36mm
DBH21-100ml
132mm
45mm
Материјал : Висок квалитет на Стакло
Јачина на звук : 100ml
Обработка : 1800 степен висока температура УВ Слој
Тест : Подобро thikness и не полесно скршени од нормално стакло! Еден метар пад тестот не е лесно да се кршат.
Функција : Висока темна отпор, овие шишиња може да се користи за да содржи етерични масла подобро отколку обичните стаклени шишиња
Други Користење : За пополнување Парфем, e-сок од течни, нафта и така натаму.
Б. Начин На Плаќање :
ЗАЧУВАМ од страна на Онлајн Продавница & Т/Т се Достапни.
В. За Превозот и Tarrif/Даночен :
Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, UPS-от, ТНТ, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн., па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express.

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
100ML
Број На Модел На:
DBH21-100ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Темјан алатка еден производ:
Друг / други
Употреба:
Етерично Масло
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
R

Купувачите избираат и