.

.

20pcs 10MLGlass Refillable Шише се Тркалаат во Топката Стаклено Шише за Етерични Масла Стаклено Шише Тек На Празен Етерично Масло Шише

20pcs 10MLGlass Refillable Шише се Тркалаат во Топката Стаклено Шише за Етерични Масла Стаклено Шише Тек На Празен Етерично Масло Шише

DEN 1300.00
DEN 1397.76
-7 %
Од стока


Се тркалаат на Шише Суштината Стаклено Шише 10ml
20pcs/Многу
Капацитет : 10ml
Има 3 бојата на Телото ве Молиме проверете јасно
- Совршена Големина за Помали Апликации како што се Лицето Серум или Око серум.
- Совршен за Патување и Создавање на Свој Ароматерапијата Мешавини.
-Совршени за Примена на Разводнета Етерични Масла и Мешавини Директно на Кожата.

Спецификации:
Сина Тело Златна Капа, Сина Тело Сребрена Капа, Браун Тело GoldenCap, Браун Тело SilverCap, Транспарентни Златни, Транспарентен Сребро.
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
10ml
Број На Модел На:
BLZZJHG
R

Купувачите избираат и