.

.

Слободен брод Нови 7/8 22mm Слатки, Близалки лента 10yards Свадба Партија Свечен Настан Декорација Занаети Подароци Виткањето Материјали

Слободен брод Нови 7/8 22mm Слатки, Близалки лента 10yards Свадба Партија Свечен Настан Декорација Занаети Подароци Виткањето Материјали

DEN 326.00
DEN 371.04
-12 %
Од стока


Добредојдовте на нашиот магазин>>> Бесплатно брод Нови 7/8" 22mm Слатки, Близалки лента 10yards Свадба Партија Свечен Настан Декорација Занаети Подароци Виткањето Материјали
7/8" или 22mm grosgrain лента
Состојба : 100% сосема нов.
Количина : 10yards/многу
Боја : Како На Сликата Покажува
Материјал : Grosgrain
Сликите Ги Покажуваат>>>
Answer : ___________________________ Note : * Фотографиите се вистински, физички карактер, туку да се покаже на екранот различни може да имаат малку поинаква боја. *Дијаметар и должина се приближната па ве молиме да се земе дека во предвид кога ќе нарачате.
Ако ви треба други бои, pls кликнете тука>>>>>
ПАКЕТИ>>>
Ние се големо внимание во пакување секој детал да ensur безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
ПРЕВОЗОТ>>>
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.

Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Бренд Име:
scoiry
Број На Модел На:
ВО странска валута-06
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Ширина:
7/8
Шема:
Цртан филм
Стил:
Единствен Лик
боја:
Мулти бои опција
Печатени стил :
Слатки, Близалки, Сладолед
Стил:
8 стилови може да се избере
R

Купувачите избираат и