.

.

Harem панталони жените sweatpants женски AA2386 YX

Harem панталони жените sweatpants женски AA2386 YX

DEN 1373.00
DEN 2496.00
-45 %
Од стока

големина на Половината Колковите Панталони долго S 64-76 98 97 М 68-78 102 99 L 72-83 108 100 XL 76-90 111 101 2 XL 80-94 114 103 3 XL 94-100 120 105

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
EASTQUEEN
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Лабава
Број На Модел На:
AA2386
Материјал:
Полиестер,Памук
Половината Тип:
Средината
Панталона Стил:
Harem Панталони
Затворање Тип:
Drawstring
Декорација:
Никој
R

Купувачите избираат и