.

.

Жените лето широк нога панталони дното еластична висока половината домот солидна лабава pleated baggy нога глуждот должина панталони жените AA3385 F

Жените лето широк нога панталони дното еластична висока половината домот солидна лабава pleated baggy нога глуждот должина панталони жените AA3385 F

DEN 1426.00
DEN 2592.00
-45 %
Од стока

големина Панталони долго Половината Колковите Тежина Слободни 83 31 52 53-63

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Половината Тип:
Висок
Декорација:
Pleated
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Бренд Име:
EASTQUEEN
Број На Модел На:
AA3385
Ткаенина Тип:
Chiffon
Пред Стил:
Pleated
Материјал:
Полиестер,Памук
Панталона Стил:
широк нога панталони
Одговара Тип:
Лабава
Стил:
Повик
Должина:
Ankle-Length Pants
R

Купувачите избираат и