.

.

Strench Молив Породилно Панталони За Бремени Жени Облека Еластичен Појас На Повик На Бременоста Старечки Панталони Стомак Leggings 2018

Strench Молив Породилно Панталони За Бремени Жени Облека Еластичен Појас На Повик На Бременоста Старечки Панталони Стомак Leggings 2018

DEN 574.00
DEN 956.16
-40 %
Од стока

Strench Молив Породилно Панталони За Бремени Жени Облека Еластичен Појас на Повик на Бременоста Старечки Панталони Стомак Legging Топло Совети : ве Молиме љубезно поглед на големината и изберете големината треба Предмети се мери од страна на страна, ќе има мало отстапување 1-3cm, се надевам, ќе може да се разбере, ви благодариме! Превозот Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.Многу брза испорака за да бидете сигурни дека ќе доби предмети ПОБРЗО. Примачот информации Ако треба промена на превозот адреса,pls оставете порака на редот во 1 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашата нарачка адреса, Доколку адресата е погрешна ,тогаш пакетот ќе се врати ,тогаш ќе треба да плаќаат за превозот цена. Така бидете сигурни дека тоа е точно и целосно ве молиме време на Испорака Нормално ние обезбеди Бесплатен Превозот преку Кина Пост Воздух Mail. Нејзините поевтини, но побавни. Ние ќе ја испорача објекти во 3 работни дена (освен викендите) по приемот на вашата исплата. Пратката зема 2-6 недели за да се стигне до вас. Времето за испорака зависи од дестинации. Далечински земји и строги Царински (на пр.

Породилно Големина:
M, L, XL, XXL
Одделот За Името:
Породилно
Пол:
Жените
Декорација:
Џебови
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Бренд Име:
XEIOBB
Број На Модел На:
нови 08
Боја Стил:
Природна Боја
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Одговара Тип:
Слаби
R

Купувачите избираат и