.

.

Вистинска Кожа Паричникот Чанта Лудиот Коњ Мажите Паричници Мала Паричка Чанта Portomonee Спојки Машки Патент Мини Walet Bifold Carteira

Вистинска Кожа Паричникот Чанта Лудиот Коњ Мажите Паричници Мала Паричка Чанта Portomonee Спојки Машки Патент Мини Walet Bifold Carteira

DEN 712.00
DEN 1343.04
-47 %
Од стока

Вистинска Кожа Паричникот Чанта Лудиот Коњ Мажите Паричници Мала Паричка Чанта Portomonee Спојки Машки Патент Мини Walet Perse Carteira Информации за Производот Бои за избор : Браун Главен Материјал : Вистинска Кожа Пакување Тежина : 0.09 kg Отворениот метод : Патент Волумен : парични средства,парични картички,монета и некои мали нешта итн. Пол : Мажи,Машки,Момче,Човек,Господин Тип : Мал Паричник,Краток Паричник,Мини Паричник,Организаторот на Паричник,Спојки Машки,Гроздобер Паричник,Држачот,Чанта,Монета Чанта Големина : 9 CM(L)*3.5 СМ(W)*12 CM(H) Pls ве молиме имајте во предвид дека различни луѓе различно мерка начини можеби треба bewteen 1-3 см грешка.
Напомена :
Различни монитори или екранот може да покажуваат слики поинаку.
Pls контактирајте со нас, прво, ако сакате да поставите некоја голема цел. И ние ќе добиете голем попуст од express компанија и материјали снабдувач .
Ако количеството стигнат до 600pcs во две бои ,ние може да се направи на маса prodution како на вашите барања (како на пример, додавање свој ЛОГОТО, додадете повеќе боја како и вашите потреби ,промени на хардвер боја и модел на боја итн.).
Ние гарантира кои ние се користи, одличен материјал.

Тип На Објект:
Паричникот
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Патент Poucht,Внатрешни Работи Патент Џеб,Монета Џеб,Фото Држачот За Внатрешни Работи Слот Џеб,За Држачот,Имајте На Ум Оддел
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
Објектот Тежина:
0.09kg
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Ширина:
3.5cm
Материјал Состав:
100% Вистински Кожа
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Објектот Должина:
9cm
Паричникот Должина:
Краток
Објектот Висина:
12cm
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
MW170601A
Паричници:
Стандард Паричници
Бренд Име:
SOIMPORTANT
2 бои на располагање:
браун,кафе
Материјал:
100% Вистински Кожа
Стил:
Мода,Секојдневен,Гроздобер,Европски И Американски
Повод:
Работи,Бизнис,Датира,Секојдневен,Партија
јачина:
Голем Капацитет,Со Монета Џеб
Функција:
Од Италија Вистинска Кожа
тип 1:
Мали Паричник,Краток Паричник,Мини Паричник,Организаторот На Паричник
тип 2:
Чанта,Монета Од Чанта,Паричник Чанта,Паричник Машки
тип 3:
Мажите Паричници,Паричник,Држачот,Патент Паричник
Пол:
Мажите,Маж,Момче,Господин,Машки
R

Купувачите избираат и