.

.

За LG X Потфат Случај LG X Потфат Случај Покрие 5.2 Инчен Флип СТП Кожен Паричник Случај За LG X Потфат M710DS Телефон Случај Назад Торба

За LG X Потфат Случај LG X Потфат Случај Покрие 5.2 Инчен Флип СТП Кожен Паричник Случај За LG X Потфат M710DS Телефон Случај Назад Торба

DEN 161.00
DEN 201.60
-20 %
Од стока


Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно. - Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка. За LG X Потфат Случај LG X Потфат Случај Покрие 5.2 Инчен Флип СТП Кожен Паричник Силикони Случај За LG X Потфат Телефон Случај Назад Торба
Карактеристики : - 100% Сосема Нов и Висок квалитет на Оригиналниот кожа случај. - Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани случај - се Обезбедува заштита од гребење, испакнатините, нечистотија, маст, и отпечатоци од прсти. - Лесен за употреба, мала тежина, Домот изградба и крои - Совршено одговара на вашиот мобилен телефон, флип стил, лесно да се отстрани и да го инсталирате. - Мешани цел купи 2 парчиња или Повеќе можете да добиете попуст од 5%.

Материјал:
кожа
Бренд Име:
MODAZONGYE
Карактеристики:
Луксузна СТП кожа
дизајн:
Обична
Функција:
Анти-удар
Големина:
5.2 inch
Тип:
Паричникот Случај
Компатибилен Бренд:
LG
Мало Пакет:
No
боја:
како се покаже слика
Dropshipping:
Поддршка
Wholesales:
Поддршка
Додаток Тип:
Moblie Телефон Торба
Компатибилен 1:
Телефон Случај За LG X Потфат
Компатибилен 2:
Случај За LG X Потфат
Компатибилен 3:
За LG X Потфат Случај 5.2 инчен
Компатибилен 4:
За LG X Потфат Телефон Случај
Компатибилен 5:
За LG X Потфат Случај Кожа
Компатибилен 6:
За LG X потфат Случај
R

Купувачите избираат и