.

.

Најдобар Квалитет на Универзалната вертикална Двоен слој Holster Кожа Случај Покрие Спојувалка за Каиш За на алкател Идол 3 5.5 инчен OT6045Y Телефон торба

Најдобар Квалитет на Универзалната вертикална Двоен слој Holster Кожа Случај Покрие Спојувалка за Каиш За на алкател Идол 3 5.5 инчен OT6045Y Телефон торба

DEN 324.00
DEN 431.52
-25 %
Од стока


Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Бизнис,Гроздобер
Тип:
Паричникот Случај
Големина:
For alcatel Idol 3 5.5inch OT6045Y
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
Најдобар Квалитет на Универзалната вертикална Двоен слој Holster Кожа Случај Залив
Бренд Име:
KBHB
Компатибилен Бренд:
За алкател Идол 3 5.5 инчен OT6045Y
R

Купувачите избираат и