.

.

WolfRule Xiaomi Redmi Забелешка 5 Про Покрие Флип СТП Кожа + Мека TPU Школка Случај За Xiaomi Redmi 5 Про Телефон Школка Xiaomi Mi 6x

WolfRule Xiaomi Redmi Забелешка 5 Про Покрие Флип СТП Кожа + Мека TPU Школка Случај За Xiaomi Redmi 5 Про Телефон Школка Xiaomi Mi 6x

DEN 177.00
DEN 201.12
-12 %
Од стока


dianxiaoba
Продажба На Точки>>
[ Број на модел ] : За Xiaomi Redmi Забелешка 5 Pro / Mi 6 X Случај 5.99 инчен
Забелешка : Овој случај е одговара за Xiaomi Redmi Забелешка 5 /Забелешка 5 Про Индиската Верзија !!!
Забелешка : Овој случај е одговара за Xiaomi Redmi Забелешка 5 /Забелешка 5 Про Индиската Верзија !!!
Забелешка : Овој случај е одговара за Xiaomi Redmi Забелешка 5 /Забелешка 5 Про Индиската Верзија !!!
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика !
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број , Ако треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка,ве Молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
торба

Бренд Име:
Wolfrule
Мало Пакет:
No
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Потпирачот,Со Картичка Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Компатибилен Xiaomi Модел:
Redmi Забелешка
дизајн:
Бизнис,Ткаеше,Симпатична,Егзотични
Големина:
5.99 inch
Компатибилен:
Маска За Xiaomi Redmi Забелешка 5 pro / mi 6x
Материјал:
СТП Кожа + Мека TPU
Стил:
Луксузна Ретро Домот Мода Телефон Случај
функција 1:
Целосна заштита ,Нечистотија-отпорен на
Карактеристика 2:
Четири Лист Детелина Шема,Шарени
функција 3:
100% Сосема нов паричник случај со картичка
боја:
Црна.Сина.Браун.Сива.Виолетова.Пинк
Тип:
Ќелија / Мобилен Телефон Школка & Носителот & Торба
Бесплатен превозот :
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка
R

Купувачите избираат и