.

.

PDC УЛТРАЗВУЧНО SENSOR Паркинг Сензор За Chevrolet Captiva Buick 96673471 96673467 96673464 96673474 ЦРНА

PDC УЛТРАЗВУЧНО SENSOR Паркинг Сензор За Chevrolet Captiva Buick 96673471 96673467 96673464 96673474 ЦРНА

DEN 959.52
Од стока


PDC УЛТРАЗВУЧНО SENSOR Паркинг Сензор За Chevrolet Captiva Buick 96673471 96673467 96673464 96673474 ЦРНА
Ќе добиете токму она што можете да го видите !
Почитувани пријатели ,ве молиме прочитајте го ова :
1.Сите слики од нашите производи се направени од страна на самите себе , ќе го добиете токму она што го гледаме ; Ако постои разлика, ние ќе ги преземат слики за пред превозот .
2. Брз начин да дознаам производ компатибилност : проверете ги вашите оригинални еден , проверете дел број , ако истите ,потоа одговараат .
3. Никогаш не се загрижени за големината , Големината на сите производи се токму иста со оригинална големина .
4. Контактирајте не за повеќе слики и infomations .
Драги Пријатели На :
Ви благодариме за посетата на нашата продавница .Ние и ветуваме дека : Било какви прашања или пораки што се оставени тука ќе биде потврден во следните 48 часа ; ако нејзино итно ,ве молиме контактирајте со нас со wechat или whats APP.
Ако не сте сигурни wehther оваа точка одговара со вашиот автомобил или не ,ве молиме испратете ни ВИН на вашиот автомобил ,ние ќе се провери и потврди за вас,ви благодарам.
Ви посакуваме среќен шопинг !
Обично било Предмети кои сте ги купиле тука ќе бидат испратени во рок од 48 часа .

OSD Language:
Англиски
Тип:
Видлив
Име На Модел:
96673471
Бренд Име:
ВИСАТ ZHUANG
Точка име :
паркинг сензор
ОЕМ:
96673471
Боја:
Црна
Состојба:
Нови
Пакување:
Меур торба + тешко картон
R

Купувачите избираат и