.

.

50pcs DIY шарени мешана боја на природата Фацетирани кристално Стакло топки Лустерот Делови фенг шуи декорација дома партија 20MM

50pcs DIY шарени мешана боја на природата Фацетирани кристално Стакло топки Лустерот Делови фенг шуи декорација дома партија 20MM

DEN 1459.00
DEN 1536.00
-5 %
Од стока

50pcs DIY шарени мешана боја на природата Фацетирани кристално Стакло топки Лустерот Делови фенг шуи декорација дома партија 20 MM Состојба : 100% нов и висок квалитет на БОЈА : шарени Големина : 20 MM ниво на Квалитет : Горниот Материјал : k9 кристал Количество:50pcs
Ако ви треба голема количина, pls оставете порака на нас, ние ќе им обезбеди на добри производи и услуги за вас.
1) Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние recommond можете да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union итн.
2) Ако ви треба да се користи "други" плаќање ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
3) Испорака откако ќе стигнат до пари
1)Чекори : Proforma фактура>T/T & L/C > Производство >превозот>услуга по продажбата
2) e-mail : ни порака за да се добие нашата е-мејл адреса,
1) препорачуваме стандардниот превозот метод наведени на страницата
Но, исто така, можете да изберете побрзо превозот метод,и превозот цена ќе се додаде. ние им даде на најниската цена на CPAM(Кина Пост Воздух Mail),EMS,DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ итн. како ви се допаѓа!!
2) Ако сакате ни да брод на пакет преку посебен начин, како "кина пост бавен начин",ве молиме контактирајте со нас.

Повод:
Крштевка & Крштевањето,Ноќта На Вештерките,Свадба & Ангажирање,Денот На Благодарноста
Шема:
Полна Боја
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
GALAXING
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
HY0504
Материјал:
k9 кристално
боја:
шарени
Тема:
кристална топка
Употреба:
Кристал Лустерот Приврзоци
квалитет:
Врвот
Големина:
20MM
R

Купувачите избираат и