.

.

50PCS Симулација Зголеми Вештачки Цвет Раководител рачно производство DIY Малку Bud Свадба Декорирани Ѕид Цвет Аранжман Висока Симулација

50PCS Симулација Зголеми Вештачки Цвет Раководител рачно производство DIY Малку Bud Свадба Декорирани Ѕид Цвет Аранжман Висока Симулација

DEN 94.00
DEN 129.12
-27 %
Од стока


50 PCS Симулација Зголеми Вештачки Цвет Раководител рачно производство DIY Малку Bud Свадба Декорирани Ѕид Цвет Аранжман
Опис На Производот :
1. Употреба : украси за свадби, куќи, градини, и празник страни, поставување на лак DIY венци, свежи цвеќиња, цвеќиња фестивали и така натаму!
2. Тоа исто така може да се користи за да се направи мал цвет украси, corsages, headdress цвеќиња, цвет виновата лоза и така натаму!
3. Полни со креативност, животот е бескрајно прекрасен!
Производ Параметри :
1. Име на производ : мали пупки се зголеми
2. Термини : 100% сосема нов висок квалитет
3. Материјали : свила
4. Боја : Како што е прикажано на слика
5. Димензии : дијаметар околу 3 cm / 1.18 инчен
Пакување Листа :
50 * симулација рози

Бренд Име:
noroomaknet
Повод:
Свадба & Ангажирање,Денот на Вљубените,Свадба
Материјал:
Свила
Dropshipping:
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка
Тип:
свадба и партијата декор
Пакет:
50pcs
боја:
како слики
Карактеристики 1:
свадба цвеќе оркестарот
Карактеристики 2:
Свадба Материјали
Features3:
роденден производи
R

Купувачите избираат и