.

.

60g(прибл 1000pcs) Дрво Свадба Мешани Срца Љубов Confetti Занаети Чипови Дискови Стара Шик Природни Маса Декорации Cardmaking

60g(прибл 1000pcs) Дрво Свадба Мешани Срца Љубов Confetti Занаети Чипови Дискови Стара Шик Природни Маса Декорации Cardmaking

DEN 402.72
Од стока


60g(Прибл 1000pcs)Мешани Дрво Природни Срце Љубов Confetti
Големина опсег : 6-25mm;Дебелина : approxly 2.0 mm
Многу добро се користи за свадба scrapbooking,cardmaking и други DIY проекти.
Материјал : 100% дрво
Пакет : 60g по пакет
ПРЕВОЗОТ :
1. Брод за сите земји преку aliexpress превозот со следење на околу 20-45days!
2. Нарачки обработени во рок од 2 работни дена од денот на плаќање проверка.
3. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
ПЛАЌАЊЕ :
1. Ние го прифатат плаќање преку Alipay САМО.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена .
ПОВРАТНИ информации :
Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи ,ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации,ние веруваме дека можеме да произведуваат позитивен исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба.

Повод:
Партија,Денот на Вљубените,Свадба,Божиќ,Свадба & Ангажман,Годишнина,Денот на Таткото,Нова Година,денот на Благодарноста,Кинеската Нова Година,за Роденден
Шема:
Буква,Срцето
Број На Модел На:
60g
Материјал:
Дрво;Дрвени
is_customized:
Yes
Големина:
6-25MM
боја:
Природни
Мешани Срца:
свадба confetti
R

Купувачите избираат и