.

.

INSTANTARTS 3D Рака Сликарство Багаж Капаци за 18-30 Инчен Куфер Дебели Водат Багаж Багажникот Случај Прашина Ветер: Маска

INSTANTARTS 3D Рака Сликарство Багаж Капаци за 18-30 Инчен Куфер Дебели Водат Багаж Багажникот Случај Прашина Ветер: Маска

DEN 720.00
DEN 911.52
-21 %
Од стока


Answer : ___________________________ NOTE :
Ние имаме многу видови на багаж покрива,
ако ви се допаѓа овие видови на багаж покрива,
можете да контактирате со нас,
ние можеме да ви испратиме линк за да купи.
ви благодариме.
За Да Ги Прилагодите 1. Можете да изберете сопствена слика во нашите производи.ве молиме контактирајте со нас; 2.Големина на слика треба повеќе од 1000x1000; 3. Откако ќе ни ги испратите слика,нашата дизајнерка ќе направат дизајни за вас во рок од 2 работни дена; 4.Откако ќе проверите дизајни,може да се одржи редот во линкови испраќаме кон вас;
Пад на Превозот и трговија на Големо и двата се Добредојдени 1. Ние обезбедуваме капка превозот serivce,исто така може да испрати слики да ви за препродава. 2. W e брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU,велика БРИТАНИЈА,СР,Ca,Au. 3. Се разбира,ние исто така може да брод надвор со epacket на другите земји,обично тоа треба да додадете некои пари,ве молиме контактирајте со нас. 4. За промет на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена
Како може да track my parecl?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Патување Додатоци
Број На Модел На:
SML
Шаблон Тип:
Крпеница
Материјал Состав:
3%Spandex+97%Полиестер
Бренд Име:
instantarts
Објектот Должина:
50cm
Објектот Висина:
70cm
Објектот Тежина:
200g
Главен Материјал:
водат ткаенина
Патување Додатоци:
багаж маска
Објектот Ширина:
20cm
Објектот:
патна количка багаж капаци
дизајн:
куфер заштитник маска
Затворање Тип:
Патент
Функција:
Еластична,Водоотпорен,Dustproof,Spandex,Дебели
S големина:
44*58cm се Применуваат за 18-22 инчен куфер
М големина:
50*74cm се Применуваат за 22-26 инчен куфер
L големина:
63*80см се Применуваат за 26-30 инчен куфер
R

Купувачите избираат и