.

.

30cm*50cm бамбус влакна перница покрие Бавно се враќа на мемориска пена перница грлото на здравствена заштита трговија на Големо и на мало

30cm*50cm бамбус влакна перница покрие Бавно се враќа на мемориска пена перница грлото на здравствена заштита трговија на Големо и на мало

DEN 689.00
DEN 1028.64
-33 %
Од стока


димензии : 30cm*50cm Еј ,дали имате соодветна перница?Дали знаете бамбус влакна меморија перница? Овој простор меморија перница ќе ти покажам!! Ве молиме погледнете го опис на производот!!

Големина:
30cmX50cm
Функција:
Масажа,Анти-Апнеа,Ладење,Терапија,Анти-Статички,Анти- ' Рчи,Memory
Употреба:
Патување,Постелнина,Масажа,Тело
тема count:
100TC
Бренд Име:
ShanShouXin
Пополнување:
Мемориска Пена
одделение:
одделение А
Број На Модел На:
051
Обликот:
Коска
Ткаенина Count:
20
Дел:
Вратот
Материјал:
100% Бамбус Влакна
Тежина:
0.5-1 kg
R

Купувачите избираат и