.

.

Fuser единица за Samsung ml2950 ml2955 scx4728 scx4729 slm2625 2675 2820 2830 2870 2880 jc91-01034b jc91-01034a

Fuser единица за Samsung ml2950 ml2955 scx4728 scx4729 slm2625 2675 2820 2830 2870 2880 jc91-01034b jc91-01034a

DEN 2914.56
Од стока

Гаранција Услуга : земјите на ЕУ, купувачи, ве молиме забелешка : Поради посебната природа на печатач додатоци и компјутерски додатоци, сите производи што се продаваат во оваа продавница не се имплементира "две годишна гаранција услуга на стоката што се бара со правото на ЕУ". Печати ја главата производ canbe размена во рок од 7 дена по добивањето на пакетот , други производи гаранција за 3 месеци,производ на површината defecty треба да обезбеди видео на отворањето на пакетот. Над решение, ако купувачите не го прифати,ве молиме да не купи, ве молиме разбирање! Земјите Членки на ЕУ : Финска, Шведска, Велика Британија, Белгија, Бугарија, чешка Република, Данска, Германија, Естонија, Ирска, Грција, Шпанија, Франција, Хрватска, Италија, Кипар, Латвија, Литванија, Луксембург, Унгарија, Малта, Холандија, Австрија, Полска, Португалија, Романија, Словенија, Словачка.
Внимание : ве Молиме ги споделите со нас вашата машина 110 V или 220 V , кога цел без да остави порака ќе брод на секој еден од нив,ве молиме љубезно забелешка за овој случај.
Производ состојба : Користено.
ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА
Ве молиме ги споделите со нас вашата машина број на модел, ќе брод на ниту една од нив кога цел, без порака.
По insatllation ако објектот не работи, ве молиме испратете го видео за да ги проверите чекорите за инсталација од започне до крајот, ве молиме да се покаже во видео на објектот со сина боја компанија лента "SWZNPART", ако објектот без лого лента на тоа,ве молиме donot знак за пакетот, ако не можете да добиете пакет по себе,или примите со вашиот пријател.

Бренд Име:
SWZNPART
Број На Модел На:
2950 fuser assy печатач fuser комплет
Тип:
Други
боја:
Други
Состојба:
Користи добра работа
Точка име :
fuser комплет печатач fuser fuser assambly печати fuser
Пакет:
нормално пакување
минимум за количина:
1 buc
превозот метод:
Aliexpress стандард за испорака метод
Напон:
110V,220V
R

Купувачите избираат и