.

.

Сублимација топлина притиснете машина трансфер печатење печатач плоча притиснете за продажба

Сублимација топлина притиснете машина трансфер печатење печатач плоча притиснете за продажба

DEN 7690.00
DEN 8544.00
-10 %
Од стока


Плоча Топлина Притиснете Машина Дигитални Замав Далеку Топлина Притиснете Машина
ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ

боја:
Црно на Бело
Број На Модел На:
сублимација пренос на топлина притиснете машина
Бренд Име:
TOPPARTS
Тип:
Други
R

Купувачите избираат и