.

.

Прирачник Капа Топлина притиснете

Прирачник Капа Топлина притиснете

DEN 6240.00
Од стока


за превозот !
можеме да го произведеме од страна на нашите превозот агенција за купувачот
и некои од клиентот треба onw спедитор, па ние да ги достави до кина било морско пристаниште и друга адреса слободни
За Видео
имаме реализирано повеќе од 100 Различни нашите производи видео на Youtube.
ве молиме одете на Google за пребарување "Cross Way Индустрија Youtube Канал" .
па може да се најдат на нашиот Youtube Канал за Да ги видите нашите сите производи видеа.
нашите производи цена :
ве молиме контактирајте со нас за да се добие конечно цена.
Спецификации
1. Работната Маса : 200pxx350px
2.Температура : 0-399
3.CE сертификација
Тековната напон : 220 V/ 110 V
W : 550 W
Опсег на температура : 0-399 C
Пакет Големина : 65×48×950px
Работната Маса : 200pxx350px
Опсег на време : 0-999sec
Вистинската тежина : 17 KG
Мерење Тежина : 24 Kg(Ер express и Воздухот карго)

Потрошен Тип:
Термичка Хартија
Број На Модел На:
Прирачник Капа топлина притиснете
Брзината На Печатење:
30ppm
Поддржува Мрежа За Печатење:
No
По продажба на Услуги:
Продавница Три Гаранции
Тежина:
22kg
Стил:
боја
Хартија Храна Режим:
упатство
Двострано Печатење:
No
Примена:
За Комерцијални
Внатрешна Меморија:
Никој
Употреба:
Боја Сублимација Печатач
Почетен Датум:
2011
Dot Matrix Тип На Печатач:
Универзална билет печатач
Црна Брзината На Печатење:
18 втора / парче
Max. Резолуција:
5760*1440dpi
Напон:
220-240V(±10%)
Брзината На Печатење Во Боја:
18 втора / парче
Тип:
топлина притиснете
Големина:
cap
Макс. Големина На Хартија:
Капа
Интерфејс Тип:
No
тежина со Pylwood пакет:
20 КГ
Брзината На Печатење:
90mm/s
R

Купувачите избираат и