.

.

Тип 2100-20 (TJ-0200) Еластомер Јастуци Печат - Џон Кран Механички Заптивки-(Материјал:SiC/Јаглерод/Viton) T2100-20

Тип 2100-20 (TJ-0200) Еластомер Јастуци Печат - Џон Кран Механички Заптивки-(Материјал:SiC/Јаглерод/Viton) T2100-20

DEN 806.40
Од стока

T2100-20mm Јован Кран Пломби(20x34x20mm)|Тип 2100 Еластомер Јастуци Печат за Вратило Големина 20mm Пумпи Серија на Џон Кран Печати Тип 2100 Број на Модел на T2100-20 Вратило Големина 20 мм Вовед ТИП 2100 Целосно Unitized, Тешки-должност Еластомер Јастуци Вратило Печат : Дизајнирани да бара апликации, Видот 2100 механички печат е компактен, unitized, еден пролет еластомер јастуци печатот со кој нуди максимална трајност и перформанси. Идеален за употреба во центрифугални, ротари и турбина пумпи, компресори, chillers и други ротари опрема Видот 2100 често може да се најде во вода-базирани апликации, како што се третман на отпадни води, вода за пиење, HVAC, базен и спа и други општи апликации. Примена
Датум На Џон Кран Тип 2100 1.Еднаков на : Јован Кран Тип 2100,АЕС Печат B05,Flowserve Pac-Печат 140,Фунта 540 работен опсег • Бунари со дијаметар : d1 = 10 .. 100 mm • Притисок : До 20 бар (290 PSI), • Температура : t = -20 °C .. +200 °C • Лизгачки брзина : вф = 15 m/s (3000 fpm) • Дозволена axial движење : ±2.0 mm Компанија Информации
TLANMP (TMP машини Делови Co.,Ltd) е професионална производител на Механички Фоки и висока прецизност лежишта ,главните производи се Механички Фоки, Вода/Хемиски/Автомобилот Стр umps Фоки, Тенок Дел Лежишта, Преминал валчести лежишта , Аголна Контакт Топката Лежишта, Еден Начин Спојки Лежишта итн Нашите производи се користат за Вода, Пумпи,Хемиската Пумпи, Роботика,CNC Машина Алатки,Можете да најдете вашата потреба во нашата продавница, сите производи тука се и Меѓународните општи делови ,Контактирајте со нас преку Skype / e-mail / Whatsapp кога ти треба помош,благодарение : ) .
Превозот : Предмети ќе биде предаден во рок од 7 работен ден откако уплатата примена (aliexpress ние ќе ги провери вашата кредитна картичка,и тоа ќе биде потребно за 24 часа и празник освен),ако имаме било каков проблем во врска со производот,ние ќе ги остават порака во време,pls љубезно ни одговори на време, исто така, да се избегне грешка се случи.

Бренд Име:
TLANMP
Стил:
Подолу Печат
Број На Модел На:
T2100-20
Материјал:
Гума
Standard or Nonstandard:
Стандард
R

Купувачите избираат и