.

.

100pcs 6/8/9cm Алуминиум Легура Мали Торта Калапи Цвет Форма Желе Пудинг Калапи DIY Bakeware Печење Мувла wen6032

100pcs 6/8/9cm Алуминиум Легура Мали Торта Калапи Цвет Форма Желе Пудинг Калапи DIY Bakeware Печење Мувла wen6032

DEN 4560.00
Од стока


Производ : Цвет Торта Калапи
Материјал : Висок Квалитет На Алуминиум
Тежина : 7g, 14g, 22g
Бои : Алуминиум Легура Бела
Големина на :
Кол. : 6cm, Висина : 3cm
Кол. : 8cm, Висина : 3.5 см
Кол. : 9cm, Висина : 4.3 cm

боја:
6cm, 8cm, 9cm
Тип:
Печење & Тесто Алатки
Печење & Тесто Алатки Тип:
Желе/Пудинг Мувла
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
wen6032
Материјал:
Метал
сертификација:
CIQ
Комплет Број:
1
R

Купувачите избираат и