.

.

Unibird 1pc 6/8/10 Инчи не ' Рѓосувачки Челик Путер Торта Крем Шпатула за Печење Тесто Spatulas Украсување Алатка Храна-одделение Материјал

Unibird 1pc 6/8/10 Инчи не ' Рѓосувачки Челик Путер Торта Крем Шпатула за Печење Тесто Spatulas Украсување Алатка Храна-одделение Материјал

DEN 123.00
DEN 135.36
-9 %
Од стока


Unibird 1pc 6/8/10 Инчи не ' Рѓосувачки Челик Путер Торта Крем Шпатула за Печење Тесто Spatulas Украсување Алатка
Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Практични трајни и multiduty Погоден за тестото и пица scraper Нерѓосувачки челик сечилото,лесен за употреба и чисти Одлично за семејство / хотел /restuarent / леб бејкер професионална тесто scraper алатка со скала и поудобно да ги користите Спецификации : Боја : Случајни Материјал : Храна Одделение од Нерѓосувачки Челик Големина : Како Фотографија Покаже Пакетот Вклучува : 1 x Нерѓосувачки Челик Печење Тесто Spatulas Забелешка : оваа spatulas може да не биде толку голем како вашите замисли,ве молиме обрнете внимание на големината информации пред да се направи купување. Ве молиме Имајте во предвид : 1 инч = 2.54 см 1cm = 0.39 инчен Поради рака мерка, големината може да има 1-2 см грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Печење & Тесто Алатки Тип:
Печење & Тесто Spatulas
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
шпатула
Бренд Име:
Unibird
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Комплет Број:
1
Тип:
Печење & Тесто Алатки
Печење & Тесто Алатки Тип:
Печење & Тесто Spatulas
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
6/8/10 Инчи Печење Тесто Spatulas
Обликот:
Директно Виткање
Количина:
1pcs
Функција:
Храна-Одделение Од Нерѓосувачки Челик
Користете го опсегот:
Тесто Секачи Пица Scraper Тесто Машина
Употреба:
крем шпатула
Стил:
алатка за декорација
R

Купувачите избираат и