.

.

2017 Мода Tassel Ѓердан за Жените Бисер Природен Камен Pendant Стаклени Монистра Tassels Шарм Долг Ѓердан Бохемија Стил Накит

2017 Мода Tassel Ѓердан за Жените Бисер Природен Камен Pendant Стаклени Монистра Tassels Шарм Долг Ѓердан Бохемија Стил Накит

DEN 312.00
DEN 445.44
-30 %
Од стока


2017 Мода Tassel Ѓердан за Жените Бисер Природен Камен Pendant Стаклени Монистра Tassels Шарм Долг Ѓердан Бохемија Стил Накит
Количина : 1pc/многу
Tassel Големина : 13*13*65mm
Материјал : Стакло Стаклени Монистра, Природата Камен, Свежа Вода Бисер, Кристал
Здраво пријател,
: )Златен синџир е вистински злато позлата синџир ,тоа нема да исчезнат ,тие се со добар квалитет.
: ) На сите овие Камен Се дојде во слични & Слобода форма !
Па ве молиме да се разбере дека Природниот камен сте го добиле само слични со слика го покажува !
: ) Ви благодариме !
Како на барање на купувачот. Ние ќе ги искористиме за безбедност картон за да ги заштити производите од избегне било каква штета во испорака.
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Превозот Термини :
Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по вашата исплата потврди.

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
kejialai
Синџир Тип:
Монистра
Pendant Големина:
13*13*65mm
Број На Модел На:
zy125-8511
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Никој
Стил:
Чешка
Пол:
Унисекс
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
боја:
како се покаже слика
Должина:
18 inch
Стил:
Романтични
Метали Тип:
сребро позлатен
Клучни зборови:
Tassel Ѓердан, Монистра Tassel Ѓердан
клучен збор:
Жените Накит Бохемија Стил
Материјал:
Кристално Стакло Монистра, Природата Камен, Свежа Вода Бисер, Кристал
клучни зборови:
природен камен pendant ѓердан
клучен збор :
долго tassel pendant ѓердан
R

Купувачите избираат и