.

.

Срце Облик EMT Ѓердан-Болничар Првиот Responder Paramedics Итна Медицинска Техника Накит Медицински Подароци

Срце Облик EMT Ѓердан-Болничар Првиот Responder Paramedics Итна Медицинска Техника Накит Медицински Подароци

DEN 47.52
Од стока


Пад На Превозот Прифатливо.Сметка Или Потврда, Не Вклучувајќи .
Производ Детали Опис :
(1"=2.54 см, 1cm=0.39 Инчи))
Ѓердан Должина : 45см
Pendant Големина(Без Кауција) : 1.6 *2cm

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
is_customized:
No
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
1.6*2CM
Бренд Име:
DOLON
Синџир Тип:
Фигаро Синџир
Број На Модел На:
NKE1798
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Пол:
Девојки
Функција:
N
Компатибилност:
N
R

Купувачите избираат и