.

.

IJD2472 Секогаш Во Моето Срце не ' Рѓосувачки Челик DIY Накит Cremation Urn Ѓердан за Пепел

IJD2472 Секогаш Во Моето Срце не ' Рѓосувачки Челик DIY Накит Cremation Urn Ѓердан за Пепел

DEN 555.84
Од стока


Ние се професионални производители од нерѓосувачки челик за сите видови на jewelrys
Повеќе од 10 години на производство искуство
Прилагодено дизајн ,слободни гравирање ,
Одличен за по-продажбата на услугата
Ние, главно, се прават квалитетни производи , ние сме тука и подготвен да одговори на турнеја прашања веднаш . Ако имате било какви прашања , ние ќе се потрудиме да ви помогне .
производ Детали
12 бои Birthstones
Ако Ви Треба Други Писмо ве Молиме Оставете Порака Кога Ќе се Направи Orderer Плати За Тоа, јас Ќе се Обидам Моето Најдобро Да Услуга за Вас .
Начини На Плаќање :
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат Преку ALIExpress преку Visa,Master Card,Weatern Унија,и Банкарски Трансфери.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги :
1. Ако ви треба брза испорака од Експрес (EMS, Fed Ex, DHL), plsease да контактирате со нас преку trademanager . Ние ќе се најде на најниска цена за вас!
2. Ние би сакале да се воспостави долгорочна соработка со нашите клиенти, врз основа на взаемна корист и заеднички развој.
3. Ние нудиме на големо на услугата,трговија на големо се прифати,можете да додадете оние ви се допаѓа во вашиот количка и го стави на ред ,оставете порака на нас,ние ќе ви даде најдобра цена.

Главниот Камен Боја:
A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, Q, К, L, M, N, O, P
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
IJD2472
Обликотшема:
Срцето
Pendant Големина:
20mm
Бренд Име:
impressjewelry
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Функција:
Фитнес Тракер
Пол:
Унисекс
Функција:
пепел носителот
Накит Тип:
cremation накит
боја:
тон сребро.
Pendant капацитет:
1 кубни инчи
квалитет:
AAAAA+
Предност:
Не Исчезнат И Не Алергија
Тежина:
About 20g
Is_Customized:
Yes
Peckage :
1pcs мали oppbas
Трговија На Големо Бизнис:
Достапен/ Правни Основи Контактирајте Со Нас
Адреса на фабрика:
DongGuan Кина
R

Купувачите избираат и