.

.

Пргав Дизајн Шупливи Пеперутка Нерѓосувачки Челик Жените Спомен Пепел Keepsake Cremation Накит Pendant Ѓердан

Пргав Дизајн Шупливи Пеперутка Нерѓосувачки Челик Жените Спомен Пепел Keepsake Cremation Накит Pendant Ѓердан

DEN 398.00
DEN 398.40
-0 %
Од стока


Dongguan Импресивен Накит
Детали За Производот
* Free Гравирање,Cutome Дизајн
*Трговија на големо 3/5/10/20pcs или повеќе,контактирајте со нас
* 100% Сосема Нов Накит
*Функции : се Овозможува да се стави голема количина на пепел во внатрешноста ,со Висок Степен на Домот нс Погребот Casket .
*Сите наши Накит Имаат Квалитет Gurantee .
Производот Се Покаже

Производ Пакет
Накит Одржување
Ја/Реконструкција/Попуст
Можете да добиете 100% Полн со пари се вратат ако следниве cituation се случи . Контактирајте со нас за замена
или добие целосна наплата . ние нема да наплаќаат за било кој вид на услуга .
(Нормално ,може да Има одложување на стоката во текот на топла продажба сезона или празници ,па ве молиме контактирајте со нас
за помош, и да биде трпение за чекаат уште една недела, кога не сте го добиле вашиот пакет .)
1.Пакет се изгуби за време на породувањето .
2.Стоки оштетени за време на пренос, контактирајте со нас .
3.Купувачот не е задоволен со стоки.
По Продажба И Повратни Информации
Ние ги цениме вашите повратни информации доколку вашиот сте задоволни со нашата служба,ве молиме да го оценувате деталите на трансакцијата(Детали Продавачот Оценка) од Ali Express со "Совршен 5 Ѕвезди",и ни позитивни повратни информации.

Метална боја:
1PCS, 2 ПАРЧИЊА, 3PCS, 4PCS, 5PCS, 10PCS, 20PCS
Главниот Камен Боја:
pendant само, pendant со синџир
Должина:
silver, gold, rose gold
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
20-40mm
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
impressjewelry
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
IJD8144
Синџир Тип:
Змија Синџир
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Функција:
пепел носителот
Тип На Објект:
pendant ѓердан
Главен Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Funtion:
пепел носителот
Тежина:
15g-30g
прилагодено лого:
Прифатена
синџир:
Змија Синџир
Синџир должина:
20 инчи или сакате
R

Купувачите избираат и