.

.

Модерен Druzy Кристал Виножито Боја Tear Drop Форма Конектори за Ѓердан од Злато Бакар Синџири Во 18 инчен NM11428

Модерен Druzy Кристал Виножито Боја Tear Drop Форма Конектори за Ѓердан од Злато Бакар Синџири Во 18 инчен NM11428

DEN 1597.44
Од стока


Околу 26*35 мм шарм Druzy кристал pendant Waterdrop форма ѓердан од Злато боја бакар синџири 18 инчен стандардната големина 5 компјутери за продажба

Должина:
18 inch
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
Околу 26*35 мм
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
NM11428
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
MUDULLA
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Обликотшема:
waterdrop
Должина:
18 inch
Место:
Guangdong, Кина
R

Купувачите избираат и