.

.

висок квалитет на пеперутка 071 Жените Гроздобер 12mm 18mm snap копчето ѓердан бохемски ѓердани приврзоци DIY Накит за жените и мажите

висок квалитет на пеперутка 071 Жените Гроздобер 12mm 18mm snap копчето ѓердан бохемски ѓердани приврзоци DIY Накит за жените и мажите

DEN 88.00
DEN 105.60
-17 %
Од стока


Одговара 12mm 18mm копчиња должина : 65cm

Бренд Име:
LUWELLEVER
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Бакар
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Гроздобер
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
одговара 12mm 18mm копчето
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
4CM*4CM
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Други
Компатибилност:
Други
Синџир Тип:
Линк Синџир
R

Купувачите избираат и