.

.

30PCS Маѓепсана се Зголеми во Терариум Ѓердан Флорални Цвет Љубов Симбол Ѓердан Убавицата и Ѕверот Филм Ѓердани

30PCS Маѓепсана се Зголеми во Терариум Ѓердан Флорални Цвет Љубов Симбол Ѓердан Убавицата и Ѕверот Филм Ѓердани

DEN 1872.00
DEN 2400.00
-22 %
Од стока


Опис на производот : N147 Маѓепсана се Зголеми во Терариум Ѓердан Малиот Принц Цвет Љубов Симбол Ѓердан Убавицата и Ѕверот Ѓердани

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Бренд Име:
SJ
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
Роуз во Терариум Ѓердан
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
Принцот Цвет Ѓердан
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Метал
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Функција:
малиот принц ѓердан
Бајка Ѓердан:
Љубов Симбол Ѓердан
Приказна Викторија Ѓердан:
маѓепсана се зголеми ѓердан
Филм Самовила Ѓердан:
Роуз во Терариум Ѓердан
Принцот Цвет Ѓердан:
Убавицата и Ѕверот Ѓердан
Должина:
18''
R

Купувачите избираат и