.

.

LOVBEAFAS Класичен Панк Ѓердани Приврзоци Рака Ноктот Anatomic Ретро Гроздобер Ѓердан

LOVBEAFAS Класичен Панк Ѓердани Приврзоци Рака Ноктот Anatomic Ретро Гроздобер Ѓердан

DEN 162.00
DEN 216.00
-25 %
Од стока


Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
NF10272
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
LOVBEAFAS
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Панк
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Цинк Легура
обложено боја:
антички сребрен
Доведе&Никел:
слободни
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
ODM/OEM:
Можно е и Добредојде
должина на ѓердан:
45см+5cm
R

Купувачите избираат и