.

.

Музика Забелешка Pendant Синџир Ѓердан Музички Симбол Љубовник Подарок за Музичар Пијано Наставник Clef Подарок

Музика Забелешка Pendant Синџир Ѓердан Музички Симбол Љубовник Подарок за Музичар Пијано Наставник Clef Подарок

DEN 47.52
Од стока


Пад На Превозот Прифатливо.Сметка Или Потврда, Не Вклучувајќи .
Производ Детали Опис :
(1"=2.54 см, 1cm=0.39 Инчи))
Ѓердан Должина : 45см
Pendant Големина(Без Кауција) : 1.5 *3.2 cm

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
is_customized:
No
Бренд Име:
DOLON
Обликотшема:
Капка Вода
Pendant Големина:
1.5*3.2 cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
бамбус
Стил:
Хип/Рок
Број На Модел На:
NKE1810
Пол:
Девојки
Функција:
N
Компатибилност:
N
R

Купувачите избираат и