.

.

Висок Квалитет на Злато, Бакар Синџири Црна Druzy Кристал Шарм Конектори Мал Круг Pendant Ѓердан Во 18 инчен NM11435

Висок Квалитет на Злато, Бакар Синџири Црна Druzy Кристал Шарм Конектори Мал Круг Pendant Ѓердан Во 18 инчен NM11435

DEN 1168.32
Од стока


Околу 16 мм шарм Druzy кристал pendant Тркалезна форма ѓердан од Злато боја бакар синџири 18 инчен стандардната големина 5 компјутери за продажба

Должина:
18 inch
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
NM11435
Pendant Големина:
Околу 16 мм
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
MUDULLA
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Должина:
18 inch
Место:
Guangdong, Кина
R

Купувачите избираат и