.

.

Нови Оригами Bull Terrier Ѓердан Bull Terrier Шарм Женски Машки Подарок Ѓердан Мода Жените Накит Геометриски Накит

Нови Оригами Bull Terrier Ѓердан Bull Terrier Шарм Женски Машки Подарок Ѓердан Мода Жените Накит Геометриски Накит

DEN 618.00
DEN 1103.52
-44 %
Од стока


Купувачот Известување
Сите ѓердани може да се меша бои,сите ѓердани имаат акции.Тука можете да се откажат превозот и мало.Доколку купите повеќе,ние може да ви даде најдобри попуст и бесплатна испорака страна на курирската служба DHL,Fedex, итн.
Подетални Информации и Вистински слик

Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Животните
Пол:
Жените
Pendant Големина:
38*25mm
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Функција:
Расположение Tracker
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
N140
Бренд Име:
САМОВИЛСКА
Синџир Тип:
Линк Синџир
R

Купувачите избираат и