.

.

Нови Оригами Alpaca Ѓердан Оригами Alpaca Шарм Машки и Женски Подарок Ѓердан Мода Жените Накит Геометриски Накит

Нови Оригами Alpaca Ѓердан Оригами Alpaca Шарм Машки и Женски Подарок Ѓердан Мода Жените Накит Геометриски Накит

DEN 618.00
DEN 1103.52
-44 %
Од стока


Купувачот Известување
Сите ѓердани може да се меша бои,сите ѓердани имаат акции.Тука можете да се откажат превозот и мало.Доколку купите повеќе,ние може да ви даде најдобри попуст и бесплатна испорака страна на курирската служба DHL,Fedex, итн.
Подетални Информации и Вистински слик

Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Животните
Пол:
Жените
Pendant Големина:
31*38mm
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Функција:
Расположение Tracker
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
N137
Бренд Име:
САМОВИЛСКА
Синџир Тип:
Линк Синџир
R

Купувачите избираат и