.

.

Симпатична Цртан Филм Лубеницата Potted Растенија Шарм Приврзоци Глеѓ Растенијата Овошје Ѓердан Ѓердани За Жени, Девојки Накит Колиер Femme

Симпатична Цртан Филм Лубеницата Potted Растенија Шарм Приврзоци Глеѓ Растенијата Овошје Ѓердан Ѓердани За Жени, Девојки Накит Колиер Femme

DEN 50.00
DEN 68.16
-27 %
Од стока


Бренд Име:
Meirenpeizi
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
XL0302
Обликотшема:
Растенијата
Pendant Големина:
2.3*1.9 cm
Функција:
Порака Потсетник
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
превозот:
Бесплатен превозот,>$5 со следење на број
Occassion:
Партија
Пакување:
OPP Вреќа, Картон
Обликот:
Лубеницата,Potted Растенија
Големина:
1.7*1.9cm,1.3*2cm
боја:
Злато
Материјал:
Легура
Тежина:
6g.
место или потекло:
Yiwu ( Кина Копното)
Должина:
45cm+5cm
R

Купувачите избираат и