.

.

IJD0001Pet Спомен Накит Месечината Со Мачка Urn Pendant Нерѓосувачки Челик Cremation Urn Pendant Задржете Пепел Keepsake Спомен Накит

IJD0001Pet Спомен Накит Месечината Со Мачка Urn Pendant Нерѓосувачки Челик Cremation Urn Pendant Задржете Пепел Keepsake Спомен Накит

DEN 384.00
Од стока


Да
Dongguan Импресивен Накит
* Free Гравирање,Cutome Дизајн
*Трговија на големо 3/5/10/20pcs или повеќе,контактирајте со нас
* 100% Сосема Нов Накит
*Функции : се Овозможува да се стави голема количина на пепел во внатрешноста ,со Висок Степен на Домот нс Погребот Casket .
*Сите наши Накит Имаат Квалитет Gurantee .
Производот Се Покаже
Производ Пакет
Накит Одржување
Ја/Реконструкција/Попуст
Можете да добиете 100% Полн со пари се вратат ако следниве cituation се случи . Контактирајте со нас за замена
или добие целосна наплата . ние нема да наплаќаат за било кој вид на услуга .
(Нормално ,може да Има одложување на стоката во текот на топла продажба сезона или празници ,па ве молиме контактирајте со нас
за помош, и да биде трпение за чекаат уште една недела, кога не сте го добиле вашиот пакет .)
1.Пакет се изгуби за време на породувањето .
2.Стоки оштетени за време на пренос, контактирајте со нас .
3.Купувачот не е задоволен со стоки.
По Продажба И Повратни Информации
Ние ги цениме вашите повратни информации доколку вашиот сте задоволни со нашата служба,ве молиме да го оценувате деталите на трансакцијата(Детали Продавачот Оценка) од Ali Express со "Совршен 5 Ѕвезди",и ни позитивни повратни информации.

Метална боја:
сребро, злато, црна
Главниот Камен Боја:
Pendant само, Pendant со Синџир, Ѓердан кутија инка, 3 еез Pendant само, 5 компјутери Pendant само, 10 компјутери Pendant само
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
impressjewelry
Обликотшема:
Месечината
Број На Модел На:
IJD0001-Ol
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
20-40mm
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Класичен
Функција:
пепел носителот
Тип На Објект:
pendant ѓердан
Главен Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Pendant Големина:
10мм~20mm
Тежина:
15g-30g
Како за Гаранција:
Од 30 дена, да им ги обезбеди на клиентите ,добредојдовте поставува проблемот
Синџир должина:
20 Инчи
Како да се Врежани:
Ве молиме контактирајте со клиентите serive
Како за продажба начин:
Независно истражување и развој фабрика Штекер
R

Купувачите избираат и