.

.

Етерично Масло Diffuser Ѓердан Кристали Лебди Locket Pendant Ѓердан Сребро Злато Се Зголеми Боја Мажите Накит Openable Locket

Етерично Масло Diffuser Ѓердан Кристали Лебди Locket Pendant Ѓердан Сребро Злато Се Зголеми Боја Мажите Накит Openable Locket

DEN 253.00
DEN 383.52
-34 %
Од стока


Ne cklace Висок Квалитет 6 Ноктот Круг Кристално Јасно Жена Едноставен Накит трговија на Големо,со Висок Квалитет накит alexandr
Пакување содржи : 1* pendant 1*Синџир
Име на производ : лебди lockets pendent ѓердан Материјал : Алуминиум злато позлатен, кристално стакло, Производ Локација : Кина Производ Стил : Едноставен Накит Стил е Применливо Луѓе : Жените И Мажите Пакување : Хартија Кутија за карти И Opp. Торба Користат за : W Партија,Матурска,Reunions, Дипломирањето партија,Божиќ Подарок,Подарок за Денот на Вљубените

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
xl024
Метали Тип:
Цинк Легура,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Pendant Големина:
30*30*8мм
Материјал:
Метал
Бренд Име:
HAILLADTOP
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Тип На Објект:
Приврзоци со синџир
Пакет:
Поединечно завиткани
Пердув:
Сите натпревар/Simplse мода
Бои:
3 бои
Wether може да се отвори :
Да, може да се отвори и да го стави шарм во
R

Купувачите избираат и