.

.

ULEX Трендовски Срцето Авокадо Форма Долго Pendant Ѓердан за Жените Зелена Боја Бохемски Синџир Ѓердан Накит 6046

ULEX Трендовски Срцето Авокадо Форма Долго Pendant Ѓердан за Жените Зелена Боја Бохемски Синџир Ѓердан Накит 6046

DEN 54.00
DEN 75.84
-29 %
Од стока


Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
SKU6046
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Бренд Име:
ULEX
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
убава
R

Купувачите избираат и