.

.

Ufine Мода накит на Високо квалитетни нерѓосувачки челик Единствен занает шарени прекрасна був pendant мазна површина ѓердан N4010

Ufine Мода накит на Високо квалитетни нерѓосувачки челик Единствен занает шарени прекрасна був pendant мазна површина ѓердан N4010

DEN 123.00
DEN 129.12
-5 %
Од стока

Напомена :
1. Добредојдовте на нашата продавница,сите предмети, Донесен на КК.
2. Прифати dropshipping : Цел > 5$ ќе испрати преку Aliexpress стојат превозот fo r слободни , исто така брод преку Epacket да повеќето земји за слободни премногу; Цел ≤ 5 $ испрати со Брз економски превозот што ќе може да се добие пакет наскоро, исто така,
3. За цел повеќе од $150 ние ќе брод нив преку Брзо се Изразат .Км оддалеченост каунти треба повеќе од $200. 4. Одличен Услуги на Клиентите Ако имате било какви прашања за вашата нарачка, ве молиме разговор со нас на интернет, или да ни оставите порака преку Контакт Сега , ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Се надевам дека ќе најдете повеќе ви се допаѓа!
Големина Референца : s ize случаен избор. Ве молиме, известете го вашиот големина кога ние ќе se Одржување и заштита : Пакет : Лесно Шопинг : Превозот : се Врати & Наплата Политика : Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме Бесплатно Замени или целосна Наплата на вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот. Контакт со нас : За нас :
Напомена :
1. Добредојдовте на нашата продавница,сите предмети, Донесен на КК.
2. Прифати dropshipping : Цел > 5$ ќе испрати преку Aliexpress стојат превозот fo r слободни , исто така брод преку Epacket да повеќето земји за слободни премногу; Цел ≤ 5 $ испрати со Брз економски превозот што ќе може да се добие пакет наскоро, исто така,
3.

Метална боја:
Platinum Позлатен
Должина:
50cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
како се покаже слика
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
Ufine
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
is_customized:
No
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
N4010
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
За да биде убава
Должина:
50+5cm
R

Купувачите избираат и