.

.

Моден Бохемски Накит Црно Стакло, Кристал Rosary Синџир Метал Pendant Ѓердан За Жените, Етничките Ѓердан

Моден Бохемски Накит Црно Стакло, Кристал Rosary Синџир Метал Pendant Ѓердан За Жените, Етничките Ѓердан

DEN 384.00
DEN 431.52
-11 %
Од стока

Совршен сјајна. Одличен квалитет. ОЕМ е добредојден. Парична казна изработка
По продажбата и повратни информации
Вашето задоволство е афирмација на нашата работа.Тоа е нашата голема извршување. Ако сте задоволни со нашите производи ќе нареди, ве молиме оставете позитивни повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор!
Големи нарачки
Големи купувачи може да контактирате со нас за големи нарачки, ќе им понуди најевтина цена за вас во прв пат
Плаќање
Зачувам е безбедно за двете купувачи и продавачи, ние recommond можете да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union итн.
Ако имате потреба да користите други плаќања на,ве молиме слободно да не контактирате по е-пошта или пораки.
Ние ќе испорака на стоката да ви откако пристигна пари
Испорака
Ние препорачуваме превозот метод што се наведени на страната
Се разбира, можете исто така да изберете побрзо превозот метод,и превозот цена ќе се додаде. ние ќе ја цитираше најниска цена на CPAM(Кина Пост Воздух Mail),EMS,DHL,FEDEX,ТНТ, итн за да можете да изберете.

Главниот Камен Боја:
Индијанците, Arrowhead
Должина:
86cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Пол:
Жените
Бренд Име:
MOODPC
Стил:
Чешка
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Капка Вода
Pendant Големина:
8
Број На Модел На:
2
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Функција:
2
R

Купувачите избираат и