.

.

Нордиските минималистички модерна лустерот hollowing креативни дневна соба и спалната соба ресторан топка во облик на личноста уметност светилки

Нордиските минималистички модерна лустерот hollowing креативни дневна соба и спалната соба ресторан топка во облик на личноста уметност светилки

DEN 17664.00
Од стока


Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие се купувачот одговорност. Pls проверете кај вашиот сопствен канцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да ги купите. Ние би можеле да се пријават на пониска вредност да ви помогне да се избегнат некои даноци по вашето барање. Прием на проблем Прво, ве молиме имајте на ум дека пакувањето е здрав, доколку постои каква било штета предизвикана со грубо express, ве молиме барањето да превозот компанија, и во рок од 24 часа тврдењето број на нас, тогаш ние може да се справи и да се провери за вас, било какви проблеми може да се спаси, но не спор, ви благодариме! Ние се трудиме да ги одржуваме нашите клиенти задоволни. Но, постојат нешта што не може да се контролира, како поштарот ставање вашиот пакет на дожд. Pls НЕ се отвори расправа, или напишете лошо или неутрален преглед директно, без било да се јавите. Имате нашите зборови тука : Сите проблеми може да бидат решени од страна на добра комуникација, се надеваме дека сите наши клиентот може да задоволни со нашите производи и услуги.

Боја На Каросеријата:
Црна, Бела
Тип На Објект:
Pendant Светла
Број На Модел На:
LE0002
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Модерна
Место:
Хотел, Сала,Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел Соба
Бренд Име:
Orcinus orca
Абажур Боја:
Бела,Црна
Напон:
90-260V
Техника:
Преку Резбани
Материјал:
Високо полимерни
Осветлување Област:
15-30square метри
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC,FCC,CE
База Тип:
E14
Гаранција:
2 година
Извор На Енергија:
AC
Број на извори на светлина:
> 20
Примена:
Foyer
Тело Материјал:
Алуминиум
R

Купувачите избираат и